En Kuralları Of teknoloji haberleri

WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi olduğu iş ortadan kalktı! Yeni özellik her insanın nöbetine yarayacak

İletişim Başkanı Altun'dan çirkin paylaşımlara aksülamelİletişim Reis beyı Fahrettin Altun, Hazine ve Maliye Bakanı Nişancı Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın dün geceleyin dünyaya mevrut bebekleri derunin tebrik etti. Altun, toplumsal medyada bazı kesimlerin yapmış olduğu çirkin paylaşımlarla alakadar bile 'Bu görklü bilgi muhalifsında dahi, insanlıktan nasibini almamış bir gücanlılık, anneliğin kutsiyetini ve çocukluğun masumiyetini hiçe sayarak düzenli bir saldırı ve hakaret furyası serlattı. Bu tavrı esefle kınıyor, şiddetle lanetliyorum' ifadelerine durum verdi.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi 9A ve Redmi 9C telefonlarını Malezya’daki bir etkinlikle teşhisttı. Xiaomi telefonlar her ahit kameralarıyla ön plana çıkarken Redmi 9A ve Redmi 9C telefonlar da 13 mp kamerasıyla dikkat çekiyor.

Çok işşulmuştu! Bodrum'da plajlara serilen beyaz zehir kumun ne evetğu ortaya çıktıBodrum'unplajlarında kullanılan ve gündem konusu olan beyaz zehir kumun analiz raporu belirli evet.

Instagram videoteyp ve kılık indirmek artık çok kolay! Vasıtasız video ve foto indirmeye destur vermeyen içtimai iletişim ortamı devi Instagram’dan videoteyp ve fotoğrafğrafları nite indirebileceğinizi haberimizde söyledik. İşte Instagram’dan videoteyp ve suret indirmenin en basit yöntemi…

Son dakika haberi... Patlamanın ardından riziko müşavirı uyardı: Bunların kavara ve dumanları zehirlidir

Ramazan teknoloji yolculuk iyilik afiyet üniversite rehberim makine keyif durumu yazarlar son dakika haberleri spor haberleri magazin haberleri La Liga perişan etmek tarifleri salat ezan vakitleri tv programları

Türksat 6A'yı uzaya gönderdiğimizde dünyada kendi uydusunu üreten ilk 10 ülke arasına gireceğiz" ifadelerini kullandı. 02.06.2020 15:34 WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi olduğu sorun ortadan kalktı! Yeni özellik herkesin işine yarayacak WhatsApp'a mevrut yeni özellik ile rehbere kayıtlı sıfır bir kişiye mesaj atma imkanı geldi. Kullanıcılar daha çok Whatsapp irtibatsı oluşturarak geçerli olmak istediği kişçok rehberlerine incele kaydetmeden lafşabilecek. İşte bir kişhayır rehberinize kaydetmeden mevzuşmanın yolu.

SonDakika.com Bilgi Portalı 5846 adetlı Fikir ve Konuşma Eserleri Kanunu'na  %100 mutabık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına destelı olarak önceden makalelı cevaz gerektirir.

Sıkıntısızıllı telefonların ön yan tasar çizimını külliyen değanlayıştirecek olan ekran altı alıcı teknolojisi son yıllarda muhteşem yatırımlar aldı.

Ortaokul öğrencisinin geliştirdiği alet ile nazar boncuğu kullanımlık maskeler 50 defa kullanılabilecek

Vodafone Business sponsorluğunda bu yıl online olarak düzenlenen CEO Club Online Summit toplantılarının ilkokulincisinde, Türkiye’deki start-up'ların durumu ve yeni start-up’lar çıkatışık konuları ele aldatmaındı.

SocialBrands'ın her kamer yaptığı kapsamlı sosyal medya başarımı incelemesinde bu ayın kazananı Netflix oldu. Markaların her ay sosyal medyadaki performanslarını istatistiksel verilere bakarak tarafsız olarak bileğerlendiren sosyal iletişim ortamı marka endeksi SocialBrands'in açıkladığı listede Baykar Savunma uyanıklık çekti.

Apple'ın yıllardır uyguladığı Airdrop sisteminin bir benzeri bile Google'dan geldi. Google, Nearby Sharing isimli dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu. Muta paylaşımı açısından kablosuz çözümler birbir hayli kullanıcının hayatını kolaylaştırırken zamandan da kullanım etmesini esenlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *